google my maps

Baza wiedzy

Znaleziony temat: google my maps

Jak korzystać z Google My Maps do znalezienia najlepszych ofert na Allegro, Amazon, Google, Bing, YouTube, Vimeo, eBay, Yandex, Alibaba i AliExpress?

Google My Maps to narzędzie, które pozwala nam tworzyć i udostępniać spersonalizowane mapy. Możemy na nich oznaczać interesujące nas miejsca, trasy czy też dodawać własne notatki. Jednak niewielu z nas wie, że można również wykorzystać Google My Maps w celu znalezienia najlepszych ofert na popularnych platformach zakupowych, takich jak Allegro, Amazon, Google, Bing, YouTube, Vimeo, eBay, Yandex, Alibaba i AliExpress. W tym artykule przedstawimy Ci kilka prostych kroków, które pozwolą Ci skorzystać z tego narzędzia w celu znalezienia atrakcyjnych ofert.

1. Zaloguj się na swoje konto Google i otwórz Google My Maps.
2. Na górnym pasku narzędziowym znajdź ikonę „Dodaj warstwę” i kliknij na nią.
3. Nadaj warstwie odpowiednią nazwę, na przykład „Oferty zakupowe”.
4. Wyszukaj interesujące Cię platformy zakupowe, takie jak Allegro, Amazon, Google, Bing, YouTube, Vimeo, eBay, Yandex, Alibaba i AliExpress.
5. Skopiuj adresy URL tych stron i wklej je do pola „Dodaj adres lub miejsce” na swojej mapie.
6. Kliknij na przycisk „Dodaj” i zobacz, jak ikony reprezentujące te strony pojawią się na Twojej mapie.
7. Teraz możesz dowolnie przesuwać, dodawać i usuwać ikony, aby dostosować mapę do swoich potrzeb.
8. Możesz również dodać własne notatki, recenzje czy też oceny do poszczególnych miejsc na mapie.
9. Gdy już skonfigurujesz swoją mapę, możesz ją udostępnić innym użytkownikom, aby również mogli skorzystać z Twoich wskazówek i znaleźć najlepsze oferty na Allegro, Amazon, Google, Bing, YouTube, Vimeo, eBay, Yandex, Alibaba i AliExpress.

Dzięki Google My Maps możesz teraz w prosty sposób znaleźć najlepsze oferty na popularnych platformach zakupowych. Nie musisz już przeszukiwać każdej z tych stron osobno – wystarczy, że skonfigurujesz swoją mapę i będziesz miał wszystkie interesujące Cię oferty w jednym miejscu. Niezależnie od tego, czy szukasz elektroniki, ubrań czy też innych produktów, Google My Maps pomoże Ci zaoszczędzić czas i znaleźć najlepsze oferty.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: google my maps

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *