Giełda BitBay Terespol

Artykuł miesiąca Lubelskie

BitBay – istotne wiedze
Aby otworzyć konto na giełdzie BitBay potrzeba tylko paru minut. Po naciśnięciu przycisku „Zaloguj” chodzimy do „Zarejestruj”, gdzie kierujemy swój adres e-mail lub wybieramy dostępną opcję automatycznej rejestracji kontem Google. Po paru chwilach otrzymujemy maila z linkiem aktywującym konto. Dalej wykonujemy instrukcje wyświetlane na ekranie. System poprosi nas o ustawienie swojego loginu, hasła oraz PIN-u do infolinii. Ten nowi przyda się w terminie związku z biurem obsługi klienta.

Giełda BitBay Ostrów Lubelski

BitBay z początku naszego istnienia umieszcza na bezpieczeństwa. Każdy konsument może włączyć funkcję uwierzytelniania dwuskładniowego oraz postawić sobie powiadomienia i potwierdzenia. Co ważne, środki klientów w kryptowalutach, przechowywane są w tak zwanych cold walletach. Znaczy to, iż nie są one wymieszane z serwerami giełdy. To szalenie istotna informacja, gdyż dzięki wykorzystaniu takiego rozwiązania, wstęp do środków ma jedynie konkretny użytkownik, i osoby trzecie wcale nie zajrzą do „portfela” konkretnego użytkownika. Ponadto, giełda regularnie udoskonala swoje zastrzeżenia i poprawia je. Dzięki czemu klienci mogą spać spokojnie, zaś ich kryptowaluty są w ładnym i pewnym miejscu.

Giełda BitBay Ostrów Lubelski

Każde konto, jakie stanie zrobione na giełdzie BitBay, należy sprawdzić. W tym końcu serwis poprosi o zdjęcia lub skany dowodu tożsamości – potrafi to być także dowód inny jak również paszport. Dopiero po zweryfikowaniu będziecie mogli bawić się w wszyscy funkcjonalnym kontem BitBay. Giełda BitBay Ostrów Lubelski

Zasilenie konta
Jak łatwo można się domyślić, aby skupować kryptowaluty, najpierw należy zasilić nasze konto realnymi pieniędzmi. W tym kierunku wybieramy walutę, jaką zależymy doładować konto (jak myśleli wcześniej są to złotówki, euro, zielone i funty brytyjskie). W zakładce „portfele” wydobywa się wskazany numer konta oraz specjalny tytuł przelewu. Środki księgowane są obecnie trzy razy dziennie, a BitBay nie akceptuje wpłat ekspresowych.

Wpłatę można osiągnąć również za pośrednictwem karty kredytowej lub debetowej Mastercard oraz Visa. To najsilniejsza opcja, natomiast na zaksięgowanie środków trzeba czekać zaledwie 10 minut. Wpłaty kartami uznawane są przez 24 godziny na dzień przez 7 dni w tygodniu. W tym fakcie występujemy jednak tylko o złotówkach i euro. W sukcesu pozostałych walut jest nam przelew tradycyjny. Jak ważna się domyślić, zasilenie konta za pomocą karty niesie za sobą i prowizję. Obejmuje ona 2,99%, a minimalna prowizja – 10 PLN/ 2.50 EUR. Giełda BitBay Ostrów Lubelski

To niejedyne opcje zasilenia konta na giełdzie, dlatego ważna więc spowodować również za pomocą ekspresowej wpłaty na Poczcie Polskiej. W tym fakcie i należy dzielić się z prowizją. Koszt wpłaty wynosi 2% wpłacanej wielkości a nie mniej niż 5 zł.

Prowizje
Posiadanie konta na BitBay samo w sobie jest wolne. Nie dacie to nic za jego położenie oraz prowadzenie. Gdy zawsze szybko się domyślić, zatrudniająca ponad 200 osób firma musi się jakoś utrzymać, a więc otrzymuje z naszych klientów prowizje oraz opłaty. Pełna tabela ponoszonych przez klientów kosztów przydatna jest w umowie, a także na części internetowej BitBay. My jeszcze zebraliśmy je dla Was tutaj, więc spójrzcie za co BitBay pobierze opłatę (też w jakiej wysokości):

Ethereum – prowizja 0,01 ETH
Bitcoin – prowizja 0,0005 BTC
Litecoin – 0,001 LTC
Lisk – 0.3 LSK
Bitcoin Cash – 0.001 BCC
Bitcoin Gold – 0.001 BTG
Dash – 0.001 DASH
Ripple – 0.1 XRP
OmiseGo – 13.5 OMG
W sukcesu wypłat swoich kryptowalut, musimy brać się z poniższymi kosztami:

Wyplata w placówce Poczty Polskiej – 1% (minimalnie 20 zł, maksymalnie 120 zł)
Przelew bankowy – 6 zł
Cena w bankomacie – 10 zł
Wypłata bezpośrednio na mapę płatniczą – 2,99%, prowizja 10 zł
Nie zostawiajmy, że stoją i prowizje z transakcji przeprowadzonych na giełdzie BitBay. W tym fakcie świadczymy o dwóch podmiotach – maker, czy osobie, która wystawia konkretną kryptowalutę na aukcja oraz taker, jaki ją wierzy. W sukcesu używania swoich „naturalnych walut”, ukazują się one tak:

Maker od 0,30% do 0,17%
Taker od 0,43% do 0,25%
W sukcesu handlu na parach krypto-krypto, mamy do rezygnowania z poniższymi opłatami:

Maker – 0% (brak opłat)
Taker – 0,1%
Warto wiedzieć, że kwoty też mogą odpowiednio maleć wraz ze wzrostem obrotów i zainteresowania danej jednostki. Jeśli ale z jednego początku postanowimy się handlować większymi wolumenami, możemy spodziewać się niższych opłat obecnie na wyjeździe.
Giełda BitBay Ostrów Lubelski

Wartości, które tutaj umieściliśmy nie zmieniają się zbyt często. Jak już jednak tak się dzieje, zawsze istnieje więc z korzyścią dla użytkownika. Ze względu na jeszcze większą konkurencję, gdzie inwestorzy mogą znaleźć bardzo niższe prowizje, również BitBay je ogranicza. Pomimo tego, są osoby, które szczerze mówią, że koszty i prowizje, które bierze z naszych klientów BitBay zawsze są za wysokie. Giełda zatem w reakcje na takie zarzuty wielokrotnie odpowiadała i prowadziła, że zyski pozyskiwane dopiero w niniejszy forma, przeznaczane są na koszty bycia giełdy, a również jej rozwój. Patrząc na siłę rozwoju tej podstawy, a też poziom obsługi klienta – nie można narzekać i o zacisnąć zęby także za ten szczególnie wysoki komfort użytkowania z BitBay, przekazać im uzyskać na ostatnich prowizjach. Giełda BitBay Ostrów Lubelski

Zobacz również BitBay Giełda

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *