Damska torebka sklep

Damska torebka sklep Lewin Brzeski

Prasóweczki

Damska torebka idealnie wyposażona Nie trzeba nikogo trafiać do ostatniego, że nawet niewielka torebka damska istnieje w mieszkanie pomieścić naprawdę wiele. Kobiety mają inny dar mienia w niej nie tylko wszystkich potrzebnych przedmiotów, jak portfel, kluczem dokumenty, kosmetyczka, ale też przedmiotów zupełnie na co dzień nieprzydatnych, lecz chcianych w prawie oczekiwanym momencie. Wiele kobiet pamięta przecież dylemat, co faktycznie włożyć do codziennej torebki, aby pomieścić w niej akcesoria, które będą pożądane w grupy sytuacji. Oto nasza własna lista wyposażenia torebki, która wciąż się sprawdza.

Damska torebka sklep Kietrz

 

Portfel i materiały

To pewnie absolutna sylwetka i że wyobrazić sobie, żeby w damskiej torebce zabrakło portfela i materiałów. Większość torebek jest określone przegródki na portfel, więc można po niego mocno i łatwo sięgnąć w pewnym momencie.

torebki
Reklama

Kosmetyczka

Wiele pań jest zwykle w torebce kosmetyczkę z postawowymi kosmetykami do makijażu, dzięki czemu w jakimkolwiek momencie moga poprawić czy odświeżyć nasz wygląd. Warto zaopatrzyć się w niewielkiego – produkty naszych bliskich kosmetyków również tworzyć je zwyczajnie w torebce, aby uniknąć codziennego przekładania kosmetyczki po dokonaniu makijażu w bloku.

 

Damska torebka sklep Kietrz

W takiej kosmetyczce na pewno powinien znaleźć się podkład, jesli na co dzień go użytkujemy, kosmetyk do rzęs, róż do policzków i pomadka. Nie zaszkodzi również cień do powiek, tusz oraz kilka patyczków kosmetycznych, a dodatkowo pilniczek do paznokci z określonym zakończeniem, dzięki któremu oczyścimy paznokcie – to szczególnie obowiązujące w przypadku, jeśli mamy własny manicure.

Gdy jesteśmy zaraz przy kosmetykach, to w relacji od pojemności naszej torebki, warto być przy sobie antyperspirant oraz mgiełkę do ciała w nucie zapachowej perfum, które na co dzień używamy. Dzięki temu lekko będziemy potrafiły się odświeżyć w dowolnej sytuacji.

Ładowarka do telefonu

Współczesne smartfony mają tąż wadę, że dosyć łatwo i normalnie w prawie oczekiwanym czasie się rozładowują. Więc w polskiej torebce zawsze powinno znaleźć się miejsce na ładowarkę lub powerbank, które uratują nas w wystuacji, gdy bateria całkowicie się wyczerpie. Zarówno ładowarka sieciowa, kiedy i powerbank nie mają sporo miejsca, a z powodzeniem zmieszczą się chociażby w krótkiej torebce.

Damska torebka sklep Kietrz

Notes i długopis

Akcesoria papiernicze to jednocześnie must have kobiecej torebki – przydaja się wówczas, gdy musimy coś zanotować lub przekazać komuś wiedze na etykiecie (na dowód trzymając ją w drzwiach czy za wycieraczką w samochodzie). Mały notesik z długopisem zajmuje tyle miejsca co telefon komórkowy, dlatego na prawdopodobnie nie zabraknie dla niego przerw w torebce.

Zobacz również sklep motoryzacyjny

Przekąski

Głód że nas dopaść wszędzie, a doskonale znamy, że pusty żołądek nie sprzyja skupieniu. Warto wtedy zadbać o to, by w torebce zawsze znalazł się choć jeden batonik zbożowy czy mała paczka mieszanki bakaliowej. Wówczas, nawet gdy poczujemy głód będąc mina domem, bez możliwości wyskoczenia do sklepu czy restauracji, taka mała przekąska że nas uratować.

Artykuły higieniczne

W damskiej torebce należy także przewidzieć miejsce na chusteczki higieniczne, chusteczki nawilżane lub żel do rąk na ciepło (na dowód taki żel do rąk antywirusowy AXG, dzięki jakim będziemy potrafiły zadbać o higienę dłoni nawet to, gdyby nie będziemy brać szansie ich umycia pod tą wodą. Takie urządzenia zajmują stosunkowo dużo miejsca, lecz pozwalają nam poczuć się oczywiście w dowolnej sytuacji.

Damska torebka sklep Kietrz

Choć powyższa lista może ogłaszać się dość długa, to zapewniamy, iż te urządzenia zmieszczą się prawie w dowolnej średniej wielkości torebce damskiej.

zobacz również – Damska torebka idealnie wyposażona

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *